Please enable JS

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Okyanus Baca; baca ve atık gaz sistemleri konusunda Türkiye ve Dünya standartları çerçevesinde üretim gerçekleştirmek. Kullanılan yakıtın çevreye ve kullanıcıya zarar vermeden ,güvenli bir şekilde doğa ile bütünleşmesini sağlamak prensibi ile 2010 yılında kuruldu.

Firmanın kurucusu Mustafa Çelebi Yılmaz baca sektöründe 25’ yılı aşan bilgi ve tecrübesini uzman kadrosu ile tek bir çatı altında toplayarak sektöre farklı bir kalite anlayışını getirmeyi hedeflemiştir.

Bugün ulaşılmış olan standartlarda ve kalitemizde bu geçmişin, tecrübenin etkileri yabana atılamaz. Geldiğimiz bu noktada yatırımlarımız devam etmekte olup 2000 m² kapalı alan fabrikamızda bünyemize yeni katılan makine ve ekipmanlar, profesyonel elemanlarımız ile hizmetlerimize devam etmekteyiz.

İmalat hattımızda ISO 9001:2015 ve CE belgelerimizle paslanmaz çelikten , metalik bükülebilir boruların ve boru bağlantı parçalarının planlanması , üretimi ve montajı ile birçok endüstrinin ihtiyaçlarına cevap vererek faaliyet göstermektedir.

Saha montajında zamanın maliyet demek olduğunu bilen OKYANUS BACA SİSTEMLERİ taahhüdünü daha kısa sürede bitirebilmek için teknolojinin gereği olan tüm ekipmanları montaj anında sahada bulundurarak hizmet vermektedir.

OKYANUS BACA SİSTEMLERİ kendini sürekli geliştirmekte, sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir.

VİZYONUMUZ
Attığımız her adımda farkı yaratmaktaki öncülüğümüzü sürdürerek, müşteri bağlılığının devamını sağlayarak, müşterilerimizin varlığı kurumsal olarak sürekli gelişmemizi sağlayacaktır , felsefesi ile sektördeki çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

MİSYONUMUZ
Şirketimiz çağın gereklerine uygun olarak; doğru ve güvenilir baca sistemleri üretim ve montajı ile birlikte, bünyesinde bulundurduğu diğer bütün hizmetleri kalite ve kusursuz bir şekilde müşterilerine sunmayı en büyük misyonu edinmiştir.